Elektroniczna obroża treningowa na pilota


Popularna obroża treningowa na pilota Praktycznie każdy hodowca psa borykał się lub ciągle boryka z problemami wychowawczymi u swojego psa. Nie raz pewnie na spacerze pies niebezpiecznie oddalił się od swojego pana w pogoni za innym psem, lub za dzikim zwierzęciem.
Problem robi się jeszcze większy, zwłaszcza przy dużych psach, gdy ten niebezpiecznie reaguje na bawiące się w otoczeniu dzieci lub na przejeżdżających rowerzystów. A należy pamiętać, że pełną odpowiedzialność karną za szkody wyrządzone przez psa ponosi jego właściciel.
Takich problemów można uniknąć w łatwy sposób. Wystarczy w łatwy sposób ułożyć psa do bezwzględnego reagowania na kilka podstawowych pojęć. Często nowo upieczeni hodowcy zaczynają swoją przygodę z psem od uczenia tak zbędnych komend, jak :„podaj łapę”, „daj głos”. Podczas gdy powinni zaczynać od: „stój!”, „siad”, „wróć”. Nie każdy wie jednak jak takich komend uczyć. I tutaj przychodzi właśnie z pomocą elektroniczna obroża treningowa na pilota.

Co to jest Elektroniczna obraża treningowa na pilota?
To nic innego jak zwykła obroża dla psa z zamontowanym na niej małym (wielkości pudełeczka od zapałek) urządzeniem nadawczo odbiorczym potrafiącym generować impulsy elektryczne i sygnały dźwiękowe. Urządzenie to generuje ów impulsy tylko i wyłącznie za „na polecenie” tresera (operatora), który wyzwala je zdalnie za pomocą trzymanego w ręce pilota.

Do czego służy Elektroniczna obraża treningowa na pilota?
Jest to doskonały sposób na szybką i skuteczną tresurę psa. Za pomocą generowanych impulsów elektrycznych i dźwiękowych można wskazać psu czy robi coś dobrze czy źle. Dla przykładu na komendę „wróć”, jeśli pies nie zareaguje, musi liczyć się z tym, że zaraz zostanie potraktowany impulsem elektrycznym. Elektroniczne obroże treningowe są stosowane przez profesjonalnych treserów na całym świecie.

Czym różni się jeden model Elektronicznej obroży treningowej na pilota od drugiej? Wbrew pozorom jeden zestaw treningowy może znacznie różnić się od drugiego. Podstawowe informacje jakimi należy się kierować przy wyborze elektronicznej obroży treningowej na pilota to:
  1. Zasięg działania pilota
  2. Ilość poziomów mocy impulsu korekcyjnego
  3. Czy istnieje możliwość obsługi dwóch obroży z jednego pilota
  4. Długość paska obroży
Ponadto warto również wziąć pod uwagę taki informacje jak: czas pracy baterii, czy pilot jest wodoszczelny, czy jest wyświetlacz na pilocie i czy jest on podświetlany. Bardzo duży wybór markowych obroży na pilota znaleźć można w sklepie internetowym pastuchy.pl pod adresem: Elektroniczna obroża treningowa

Czy elektroniczna obroża treningowa jest dobrym rozwiązaniem na ucieczki psa z podwórza?
Jeśli pies jest już ułożony, a mimo to ucieka nam z podwórza np. wyskakują przez płot, to możemy zastosować takie właśnie urządzenie. Jednak wymagało by to ciągłego czuwania przez właściciela czy pies już uciekł czy jeszcze nie. Do problemu ucieczek stworzone zostało inne urządzenie, tzw. Niewidzialnego ogrodzenia dla psa.
Jeśli więc masz problem z częstymi ucieczkami psa, lub twój pies niszczy ci ogród i wszystko co w nim rośnie dowiedz się czym jest niewidzialne ogrodzenie dla psa .

Tak wygląda trenowanie psów we francuskiej policji


www.elektryzatory.pl wszelkie prawa zastrzeżone.