Obroże przeciw szczekaniu


obroza antyszczekowa dla psów

Elektroniczna obroża antyszczekowa jest jednym z najskuteczniejszych sposobów radzenia sobie z problemem szczekania i wycia psów. Wielu właścicieli psów boryka się z problemem nocnego hałasowania: wycia i szczekania pupila co bardzo irytuje głównie sąsiadów. Zawsze najlepszym rozwiązaniem jest odpowiednie ułożenie i wytresowanie psa. Jednak gdy tradycyjne formy tresury i wychowania psa zawodzą warto zastosować obrożę elektroniczną przeciwko szczekaniu. Posiada ona mini generator impulsów elektrycznych emitowanych na elektrody które znajdują się blisko skóry. Impuls i jego siłę można regulować. Karcące psa impulsy wysyłane są przez kontroler który wyczuwa drgania krtani psa które mają miejsce podczas wydawania dźwięków. Aby jednak być pewnym, iż obroża nie zrobi psu krzywdy należy kupować tylko sprawdzone urządzenia.

Obroże sprzedawane są w wielu miejscach najlepsze jednak ceny za dobrej klasy produkty można uzyskać w sklepach internetowych. Przykładem może być najlepszy sklep pastuchy.pl , który prowadzi sprzedaż marki Charon i DogTrace i oferuje dobrą obrożę antyszczekową. Należy pamiętać, iż tylko używając obróż markowych mamy pewność, iż naszemu psu nie grozi niebezpieczeństwo. Zakup urządzeń za 100zł naszym zdaniem mija się z sensem.

Obroża przeciw szczekaniu działa dobrze tylko gdy jest dobrze założona na szyi pupila i elektrody przylegają do skóry. Jeżeli pies ma sierść zbyt grubą lub zkoutunioną należy ją podstrzyc.


www.elektryzatory.pl wszelkie prawa zastrzeżone.