2400 Ogrodzenia elektryczne i akcesoria dla psów

Ogrodzenia elektryczne i akcesoria dla psów


Istnieje wiele różnych rozwiązań dotyczących ograniczania wybiegów dla psów i innych zwierząt domowych. Wśród nich znajduje się dostosowywanie istniejących ogrodzeń, ogrodzeń pół-stałych i tymczasowych. Twojego psa, jego wzrostu, wagi, długości futra, oraz tendencji danej rasy kopania i przeskakiwania.

Elektryfikacja Istniejących Ogrodzeń

Czy jesteś zmęczony ucieczkami Twojego psa z ogrodzonego podwórka lub ogrodu? Dla istniejących ogrodzeń wykonanych z drewna, winylu lub drutu jeden przewód elektryczny na dole płotu pozwoli uniknąć kopania pod nim i/lub na górze zapobiegnie wspinaniu się i skakaniu na ogrodzenie.

Uwaga: nie można bezpośrednio zelektryfikować metalowego ogrodzenia, które nie jest izolowane od ziemi, bo to zniweluje efekt wstrząsu.

Pół-tymaczasowe ogrodzenia dla psów

Możesz tworzyć własne ogrodzenia za pomocą drewnianych lub plastikowych słupków i drutu lub taśmy. Słupki powinny być rozmieszczone co 2 - 5 metrów, w zależności od ukształtowania terenu Twojego ogrodu. Kable powinny rozpocząć się blisko ziemi, a następnie być rozmieszczone co 100-150 mm od siebie. Można zastosować od 3 do 10 drutów, w zależności od wielkości, charakteru i zdolności do skakania psa.

Ponieważ druty są blisko ziemi, powinny one być nie zarośnięte roslinnością.

Tymczasowe ogrodzenia dla psów

Przenośne ogrodzenia, proste w montażu i transporcie razem z poręcznym zasilaczem może uczynić podróżowanie z Twoim psem znacznie wygodniejszym niż dotychczas. Wystarczy pomyśleć jak takie ogrodzenie może się przydać np. na polu namiotowym lub kempingu,Niektóre psy niewiele robią sobie ze stawianych przez nas ogrodzeń.


www.elektryzatory.pl wszelkie prawa zastrzeżone.