Ogrodzenia elektryczne dla drobiu


Ogrodzenie elektryczne dla drobiu

Elektryczne ogrodzenie dla drobiu jest skuteczną metodą wyznaczenia przestrzeni dla kurcząt, indyków, kaczek, gęsi. Rozwiązanie to zapewnia naszym podopiecznym bezpieczeństwo, ponieważ w dużym stopniu odstrasza drapieżniki, takie jak lisy.

pastuchy dla drobiu

W przypadku stosunkowo małych obszarów do ogrodzenia drobiu (np. podwórze i gdzie drób jest trzymany w pomieszczeniach zamkniętych nocą, więc ryzyko ataku drapieżników jest małe), siatki są rozwiązaniem najłatwiejszym w instalacji i przenoszeniu. Z odpowiednim zasilaniem, będą utrzymywać nielatający drób skutecznie. Siatki dostępne są między innymi w kolorze pomarańczowym lub mniej rzucającym się w oczy zielonym.

Tylko poziome przewody sieci są zelektryfikowane. Najniższy drut, który zazwyczaj opiera się na ziemi również nie jest pod napięciem, aby uniknąć łączenia elementów przewodzących ogrodzenia ziemią.

W dużych stadach, sieci są idealne jako wewnętrzne ogrodzenia lub wybiegi wydzielone dla poszczególnych grup drobiu. W przypadku kiedy drapieżniki stanowią problem, bardziej zabezpieczona granica jest konieczna .


www.elektryzatory.pl wszelkie prawa zastrzeżone.